apkureev

+371 29468441

info@apkureev.lv

Noskati savu preci un zvani uz +371 29468441 vai sūti e-pastu uz info@apkureev.lv. Mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs.

Temperatūras regulators BOSCH CT100

257,00 €
Junkers/Bosch

Telpas temperatūras vadīts regulators ar attālinātu vadību

CT100

1 apkures loka un ūdens sagatavošanas vadība

Funkcijas:

 • skārienjutīgs ekrāns
 • iebūvēts bezvadu WiFi
 • vadība ar Android vai iOS viedierīces aplikāciju
 • nedēļas programma
 • darbība pēc ģeolokācijas āra temperatūras datiem vai ar āra

temperatūras sensoru

 • pašapmācības režīms
 • energoresursu patēriņa rādījumi
 • klātesamības noteikšanas funkcija

 1. Kā manā ierīcē instalēt Bosch Control aplikāciju?
  Atveriet Apple vai Android veikalu un atrodiet bezmaksas Bosch Control aplikāciju. Lejupielādējiet to.

  2. Kādas operētājsistēmas atbalsta aplikāciju?
  Apple IOS (sākot ar 5.1) un Android (sākot ar 2.2, 2.3 un 4.0, 4.1), Froyo, Gingerbread, IceCream Sandwich un Jelly Bean.

  3. Kā darbojas CT100?
  CT100 nodrošina viedās mājas apkures un karstā ūdens sagatavošanas vadību no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot internetu un saderīgu viedtālruni vai planšetdatoru ar instalētu Bosch Control aplikāciju.

  4. Kā CT100 ekonomē enerģiju?
  Aktivizējot āra temperatūras vadītas regulēšanas funkciju, regulators izmanto vietējo tiešsaistes laika apstākļu informāciju, lai automātiski noregulētu apkurei visekonomiskāko režīmu. CT100 arī ļoti precīzi vada katla darbību saskaņā ar telpas temperatūras noregulējumiem. Tādējādi tiek nodrošināta katla darbība ar zemāko iespējamo temperatūru un saglabāts nepieciešamais komforta līmenis. Zemas temperatūras režīmā katls veido vairāk kondensāta, kas, savukārt, uzlabo tā efektivitāti.

  5. Kur var iegādāties CT100 termostatu?
  Sazinieties ar kādu no mūsu pilnvarotajiem uzstādītājiem, lai saņemtu cenu piedāvājumu.

  6. Vai Bosch Control aplikācija ir jāabonē?
  Nē, Bosch Control aplikācija ir bezmaksas. Aplikāciju var lejupielādēt Apple vai Android veikalā.

  7. Dzīvoju mājā, kur jau instalēts CT100. Kā to var piesaistīt manai viedierīcei?
  Lai regulētu CT100 no attāluma, viedtālrunim jābūt saderīgam ar Apple IOS (sākot ar 5.1) vai Android (sākot ar 2.2, 2.3 un 4.0, 4.1), Froyo, Gingerbread, IceCream Sandwich un Jelly Bean. CT100 vadībai no viedierīces jānodrošina nepārtraukts savienojums ar interneta tīklu atrašanās vietā. Manuālai vadībai tas nav nepieciešams. Lai atiestatītu CT100 savienojumam ar savu viedierīci, ievietojiet saspraudi mazajā atiestatīšanas caurumā termostata kreisajā pusē. Lejupielādējiet [CT100 uzstādīšanas un lietošanas pamācība]. Atiestatot, visi dati tiks dzēsti un CT100 atjaunoti rūpnīcas noregulējumi. Pēc atiestatīšanas visām iepriekš noregulētajām viedierīcēm savienojums ar CT100 būs zudis. Viedierīcei, kas pēc atiestatīšanas tiks pievienota pirmā, jāievada jauna aplikācijas parole. Būs nepieciešams sērijas numurs un piekļuves kods (redzams CT100 aizmugurē). Jebkurai jaunai viedierīcei, kas tiks pievienota pēc tam, aktivizēšanai būs nepieciešama šī parole.

  8. Vai CT100 ir garantija?
  Jā, CT100 ir 2 gadu garantija. 

  9. Kā piereģistrēt garantiju?
  CT100 var piereģistrēt, izmantojot aplikāciju.

  10. Vai no CT100 var regulēt karstā ūdens sagatavošanu?
  Ar CT100 var neatkarīgi regulēt gan apkuri, gan karstā ūdens sagatavošanu.

  11. Vai CT100 izmantošanai nepieciešams Wi-Fi/plastjoslas savienojums?
  Wi-Fi/plastjoslas savienojums nepieciešams, lai CT100 varētu vadīt no viedierīces. CT100 var regulēt arī manuāli, bez šī savienojuma, taču funkciju pieejamība būs ierobežota.

  12. Vai iespējams CT100 bezvadu savienojums ar apkures katlu?
  Nē, tas nav iespējams. CT100 barošanu nodrošina apkures katls. Noteikti nepieciešams divdzīslu vada pievienojums apkures katlam. Wi-Fi ir bezvadu savienojums.

  13. Man nav pieejams Wi-Fi. Vai varu savienot CT100 ar personīgo tīklu (izmantojot 3G vai 4G)?
  Jā, tas ir iespējams. Datu pārraide ir maksas pakalpojums, tādēļ, iespējams, to izmantosiet īsu laika sprīdi. Tīklu sarakstā personīgais tīkls tiks rādīts kā Wi-Fi tīkls. Izvēlieties personīgo tīklu un ievadiet attiecīgo paroli. CT100 tiks savienots ar tīklu.

  14. Vai kāds var uzlauzt manu CT100?
  Datu savienojums ir šifrēts, tādēļ jūsu CT100 ir ļoti drošs.

Vai CT100 darbosies ar manu apkures katlu?

 1. Kāda veida apkures katli tiek atbalstīti?
  CT100 darbojas ar sienas katliem, kuriem ir EMS 1.0 un UBA- & HT3 elektronika.

  2. Vai CT100 lietošanai nepieciešams papildu telpas termostats vai taimeris?
  Nē, jo CT100 darbojas kā telpas termostats.

  3. Vai ar CT100 var noregulēt dažādu telpu temperatūras?
  CT100 ir programmējams telpas termostats un darbojas neatkarīgi. Maz ticams, ka jums būs nepieciešams papildu telpas termostats vai taimeris apkures sistēmas regulēšanai. Sīkāku informāciju jautājiet apkures inženierim/montierim.

Uzstādīšana un noregulēšana

 1. Kur vislabāk mājā uzstādīt CT100 termostatu?
  CT100 telpas termostats mēra telpas temperatūru, tāpēc ir svarīgi, lai tas atrastos telpas temperatūrai raksturīgas, netraucētas gaisa plūsmas vietā. Nenovietojiet to stūros, aiz mēbelēm vai aizkariem un zonās, kur gaisa plūsmu varētu ietekmēt cita avota radītais siltums, piemēram, televizors, dators, sienas apgaismojums, un citu siltumu izstarojošu ierīču tuvumā, kā arī tiešā saules gaismā. Nenovietojiet termostatu arī gaisa dzesēšanas zonās, piemēram, pie ārsienām un pārliecinieties, ka to neskar caurvējš.

  2. Vai varu uzstādīt CT100 termostatu saviem spēkiem?
  CT100 termostats ar vada palīdzību tiek pievienots apkures katlam, tāpēc tā uzstādīšanai nepieciešams kvalificēts apkures inženieris.

  3. Kā notiek uzstādīšana?
  CT100 drīkst uzstādīt tikai apkures montieris. CT100 ierīce tiks novietota piemērotā vietā, piemēram, priekšnamā, un izveidots CT100 un katla savienojums sakaru nodrošināšanai.

  4. Kā uzsākt CT100 termostata ekspluatāciju?
  Ieslēdziet katlu, noņemiet ekrāna plastmasas aizsargu un veiciet automātiski norādītās darbības.

  5. Kā savienot CT100 ar Wi-Fi tīklu?
  Kad CT100 ir pievienots katlam, tas automātiski uzsāks Wi-Fi tīklu meklēšanu. Wi-Fi tīkli parādīsies displejā.

  6. Kā noregulēt programmas?
  CT100 ir konstruēts īpaši intuitīvai vadībai, bet esam sagatavojuši arī vairākas videopamācības, kas palīdzēs noregulēt apkuri un karstā ūdens sagatavošanu.

Vienmēr tiešsaistē

 1. Vai man būs jādzīvo aukstumā, ja pazūd Wi-Fi tīkls?
  Ja pazūd Wi-Fi savienojums, ierīci var regulēt manuāli; apkures un karstā ūdens programmas ar laika noregulējumiem nedarbosies, līdz netiks atjaunots Wi-Fi savienojums.

  2. Vai joprojām varēšu regulēt apkuri, ja esmu pazaudējis viedtālruni?
  Lai ieslēgtu/izslēgtu apkuri vai karsto ūdeni, CT100 var regulēt manuāli, bez viedtālruņa.

  3. Kas notiek, ja ir elektroapgādes pārrāvums?
  Visi veiktie noregulējumi, piemēram, laika programmas, elektroapgādes pārrāvuma gadījumā tiek saglabāti. Atjaunojot elektroapgādi, tiek vēlreiz izveidots Wi-Fi/platjoslas savienojums ar CT100. Pareizs laiks u.c. noregulējumi tiks rādīti kā parasti.

  4. Vai CT100 automātiski pārslēdzas starp vasaras un ziemas laiku?
  Jā, pēc uzstādīšanas CT100 automātiski nosaka atrašanās vietu un noregulē laiku un datumu. GMT atjaunināšana notiek automātiski.

  5. CT100 displejs nodziest, vai iespējams panākt, ka tas ir izgaismots visu laiku?
  Nē, tas nav iespējams. Displejs izgaismojas automātiski, kad termostata tuvumā 0,5 līdz 1 m rādiusa robežās parādās priekšmets vai dzīva būtne. Ja dzīva būtne vai priekšmets paliek šī rādiusa robežās, displejs pēc 5 minūtēm atkal automātiski nodziest.

  6. Esmu nozaudējis paroli un pieteikšanās informāciju, nav arī lietošanas pamācības. Ko darīt?
  Sērijas numurs un piekļuves kods norādīti uzlīmē CT100 aizmugurē. Ja parole vairs nav pieejama, CT100 ir jāatiestata. Dariet to, ievietojot saspraudi mazajā atiestatīšanas caurumā termostata kreisajā pusē. Atiestatīšanas rezultātā visi dati tiks izdzēsti. Pēc atiestatīšanas visām viedierīcēm savienojums ar CT100 būs zudis. Viedierīcei, kas pēc atiestatīšanas tiks pievienota pirmā, jāievada jauna aplikācijas parole. Jebkurai jaunai viedierīcei, kas tiks pievienota pēc tam, būs nepieciešama šī parole.

CT100 termostata lietošana

 1. Kā var apskatīt un mainīt apkures vai karstā ūdens laika programmu?
  Ar viedierīci var mainīt vai apskatīt apkures grafiku. Atveriet sākuma logu un viegli pieskarieties programmas simbolam ekrāna lejasdaļā, - tiks parādīts nedēļas pārskats. Šajā posmā, pieskaroties attiecīgajai dienai, var apskatīt vai mainīt grafiku.

  2. CT100 termostats rāda nepareizu laiku, kā to var mainīt?
  Sākot CT100 lietošanu, tas savienojas ar serveri. Pēc savienojuma izveidošanas CT100 automātiski saņems pareiza laika signālu. Tas nozīmē, ka laiku regulēt nevajag un pulkstenis tiks automātiski koriģēts atbilstoši vasaras vai ziemas laikam. Ja internets nav pieejams, CT100 nesaņems arī pareiza laika signālu. CT100 skaita laiku, bet bez interneta savienojuma iespējamas novirzes. Aktivizējot aplikāciju no viedierīces, CT100 sinhronizējas ar viedierīci. Tādā gadījumā tiek izmantots viedierīcei pieejamais pareiza laika signāls. Arī šajā gadījumā laiks tiks koriģēts. Kad internets atkal būs pieejams, CT100 to izmantos.

  3. Telpas temperatūra ir sasniegta, bet apkures katls turpina darboties, vai tas ir pareizi?
  Apkures katlam ir modulācijas. Katls, iespējams, darbosies ar zemu noslodzi, lai panāktu maksimālu efektivitāti. Apkures katla nepārtraukta darbība ir ekonomiski izdevīgāka nekā daudzkārtēja ieslēgšanās.

  4. Vai displeja kustību sensors reaģē uz mājdzīvniekiem?
  Displeja kustību sensors reaģē uz jebko, kas atrodas 0,5 līdz 1 metra tuvumā. Lai izvairītos no CT100 reaģēšanas uz mājdzīvniekiem, uzstādiet to piemērotā vietā. Piemērota uzstādīšanas vieta ir aprakstīta lietošanas pamācībā.

  5. Dzīvoju mājā, kur jau instalēts CT100 termostats. Kā to var piesaistīt manai viedierīcei?
  Lai regulētu CT100 no attāluma, viedtālrunim jābūt saderīgam ar Apple IOS (sākot ar 5.1) vai Android (sākot ar 2.2, 2.3 un 4.0, 4.1), Froyo, Gingerbread, IceCream Sandwich un Jelly Bean. CT100 vadībai no viedierīces jānodrošina nepārtraukts savienojums ar platjoslas tīklu. Manuālai vadībai tas nav nepieciešams. Lai atiestatītu CT100 savienojumam ar savu viedierīci, ievietojiet saspraudi mazajā atiestatīšanas caurumā termostata kreisajā pusē. Atiestatot, visi dati tiks dzēsti un atjaunoti rūpnīcas noregulējumi. Pēc atiestatīšanas visām iepriekš noregulētajām viedierīcēm savienojums ar CT100 būs zudis. Viedierīcei, kas pēc atiestatīšanas tiks pievienota pirmā, jāievada jauna aplikācijas parole. Būs nepieciešams sērijas numurs un piekļuves kods (redzams CT100 aizmugurē). Jebkurai jaunai viedierīcei, kas tiks pievienota pēc tam, aktivizēšanai būs nepieciešama šī parole.

  6. Kur tiek uzglabāti mana CT100 dati?
  Viena no CT100 priekšrocībām ir tā, ka dati netiek uzglabāti serverī. Viss tiek glabāts pašā CT100 termostatā. Jūs esat sava apkures katla datu īpašnieks. Termostats katru nakti automātiski pārbauda, vai serverī nav pieejami atjauninājumi. Šie atjauninājumi tiek instalēti automātiski. Tā CT100 vienmēr būs moderns, liekot visa veida iespēju un funkcionalitātes atjauninājumiem strādātu jūsu labā.

  7. Kā tīrīt CT100 termostatu?
  Pirms displeja tīrīšanas vispirms jāaktivizē ekrānsaudzētājs. Lai aktivizētu ekrānsaudzētāju, veiciet pāris horizontālus vēzienus virs ekrāna. Ekrāns uz 15 sekundēm tiks bloķēts. Tīriet displeju ar mitru drānu. Neizmantojiet tīrīšanas līdzekļus.

  8. Kā var kalibrēt CT100 termostatu?
  Tas nav nepieciešams, jo CT100 temperatūras sensors ir ļoti precīzs. Taču temperatūru var palielināt vai samazināt par 2°C (ar 0,1°C precizitāti), izmantojot aplikāciju.

Aplikācijas lietošana

 1. Vai var ieslēgt apkures optimizācijas funkciju?
  Jā, to var, Bosch Control aplikācijā ir sadaļa par optimizācijas funkciju

  2. Cik daudz viedtālruņus var savienot ar CT100 un kā tas ietekmē funkcijas, piemēram klātbūtnes noteikšana?
  CT100 iespējams savienot ar līdz pat 8 viedierīcēm. Kad visi aplikācijas īpašnieki ir mājās, noklusējuma temperatūra ir augstākā pieprasītā - to var atiestatīt manuāli.

  3. Vai CT100 aplikācija uzrāda āra temperatūru?
  Jā, āra temperatūra pēc noklusējuma tiek rādīta sākuma logā. Tiek rādīta temperatūra, kas saņemta caur internetu, nevis faktiskā temperatūra. Šī iemesla dēļ Bosch Control aplikācija prasa atrašanās vietas informāciju. Tāpēc apkures katlam nav nepieciešams uzstādīt āra temperatūras sensoru.

  4. Ka aplikācijā uzrādītais gāzes patēriņš var būt zemāks nekā gāzes skaitītājā redzamais?
  Uzrādītais gāzes patēriņš ir apkures katla kurināmā patēriņš. Gāzes patēriņš var būt lielāks, jo mājā, iespējams, ir vēl citas gāzi patērējošas ierīces (piemēram, gāzes kamīns vai plīts). Gāzes skaitītājs uzrāda kopējo gāzes patēriņu visā mājā.

  5. Pēc karstā ūdens sagatavošanas laiku programmēšanas, lai regulētu kombinētās iekārtas iepriekšējas uzsildīšanas funkciju, šķiet, ka apkures katls karstā ūdens iepriekšēju uzsildīšanu neveic vispār.
  Lai CT100 varētu regulēt karstā ūdens sagatavošanu, apkures katla iepriekšējas uzsildīšanas funkcijai jābūt aktivizētai. Par iepriekšējas uzsildīšanas funkciju, t.i., ECO funkcijas izslēgšanu, skat. kombinētās iekārtas lietošanas pamācību.

  6. Nevēlos, lai CT100 veiktu kombinētās iekārtas karstā ūdens iepriekšēju uzsildīšanu. Kā to panākt?
  Atceliet kombinētās iekārtas iepriekšējas uzsildīšanas funkciju vai aplikācijā izvēlieties 'custome programme' iespēju un izdzēsiet visus karstā ūdens sagatavošanas noregulējuma laikus.

 

 

 

 

Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.