apkureev

+371 29468441

info@apkureev.lv

Noskati savu preci un zvani uz +371 29468441 vai sūti e-pastu uz info@apkureev.lv. Mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs.

Kondensācijas gāzes apkures katli

Gāzes kondensācijas katli.

Ar kondensācijas tehnoloģiju tiek izmantots ne tikai škidrā kurināmā vai gāzes sadegšanas radītais siltums, bet arī papildus tiek izmantots siltums, kas paliek neizmantots ar parastajām apkures tehnoloģijām. Kondensācijas katli gandrīz pilnībā izmanto izplūdes gāzēs esošo siltumu un papildus novada to apkures siltumenerģijai. Tādēļ Viessmann kondensācijas katli ir nodrošināti ar Inox-Radial siltummaiņiem no nerūsējošā tērauda, kas izplūdes gāzes pirms to nokļūšanas skurstenī atdzesē tiktāl, ka tajās radies ūdens tvaiks tiek selektīvi kondensēts un izdotais siltums tiek papildus nodots apkures sistēmā.

Ar šo tehnoloģiju kondensācijas tipa katli sasniedz standarta efektivitātes koeficientu līdz 98%, un tādēļ tie darbojas ar sevišķi lielu enerģijas ekonomiju. Šis darbības princips ne tikai ietaupa vērtīgo enerģiju, bet arī saudzē apkārtējo vidi ar ievērojami samazinātu CO2 izmešu daudzumu.

Šķirot pēc
Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.